DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Sokol TELNICE - HÁZENÁ

 

Fotka uživatele Radek Micheller.

 

3. Sportovní ples

   Třetí ročník Sportovního plesu opět uspořádali, za aktivní podpory dalších oddílů TJ, místní házenkáři. Ten letošní se nesl v duchu Olympijských her, které se budou konat v červenci a srpnu v Londýně.

   Zahájení plesu obstaral atlet, který k nám přinesl pochodeň s olympijským ohněm až z Athén. Na toto ihned navázalo skupinové vystoupení dětí z místní ZŠ v choreografii ředitelky Mgr. Leony Bímové, ve finále doplněné našimi nejmenšími házenkáři. Následně se již naplno rozběhl taneční program plesu za doprovodu, jak jinak, výtečné hudební skupiny Raffael. Další vsuvkou bohatého programu bylo velmi pěkné vystoupení členek a členů místního oddílu malé kopané, opět na téma Olympiády. Od přihlížejících sklidili zasloužený potlesk.

   V průběhu večera byla rozdělena bohatá tombola a již tradičně proběhla střelecká soutěž o bonusy k hlavním cenám. O pitný režim pro 250 zúčastněných se mj. starala vinárna „U Šedých vlků“ , o to aby návštěvníci neměli hlad zase dvojice „sokolek“ v bufetu „U Seňora“, kde nabízely vítečné menu šéfa kuchyně.

   Veselou náladu na plese podtrhla opět svým vystoupením telnická superstar sl. Veronika Slezáková, když  se svém popůlnočním vystoupení zapěla slavné muzikálové hity. Příjemným překvapením pro pořadatele byla návštěva telnického rodáka Mgr. Bohuslava Sobotky – předsedy ČSSD a poslance parlamentu ČR. I on si pochvaloval skvělou náladu na akci. Stejně tak, jako „první dáma obce“, která si i bez svého nemocného chotě plesu náležitě užila.

   Věříme tedy, že většina návštěvníků sportovního plesu si, kromě hodnotných výher, odnesla příjemný kulturní zážitek a příští rok náš ples opět poctí  svojí milou návštěvou. Budeme rádi!

   Děkujeme obci za finanční podporu akce, Všem sponzorům a dárcům za dary do tomboly.

    Výbor oddílu házené TJ Sokol Telnice

 
 
2. Sportovní ples v Telnici

V sobotu 19.2. se v telnické sokolovně uskutečnil 2. ročník sportovního plesu. Tento opět uspořádali místní házenkáři za podpory ostatních oddílů místní TJ Sokol Telnice.
K tanci a dobré pohodě zahrála, jak jinak než výborně, hudební skupina Raffael. Součástí programu bylo taneční vystoupení děvčat z naší školy pod vedením ředitelky Mgr. Leony Bímové a sportovní sestava našich miniházenkářů. V průběhu večera sklidila veliký úspěch módní retro přehlídka dresů a teplákových souprav v podání hráčů družstva mužů. Po půlnoci vystoupila, stejně jako loni, Veronika Slezáková, která všem nadšeným přítomným zazpívala několik hitů mezinárodní i české populární hudby.
Veselé bylo opět losování hlavních cen tomboly, když si prémiové ceny museli vylosovaní zasloužit střelbou sedmimetrových hodů na házenkářskou branku s opravdovým gólmanem.
Slečna Monika Křížová se také dočkala velkých ovací za krásný vítězný dort, který vyrobila pro soutěž Dortiáda s HC Kometa Brno a převzala od starosty obce oficiální poděkování.
Společenský večer se zkrátka opět vydařil, věříme, že se návštěvníkům líbil a všichni se skvěle bavili. Potvrzením toho je jistě i vysoký počet návštěvníků, kteří se akce zúčastnili.Akce se konala také za finančí podpory obce Telnice.

Moc děkujeme všem, kteří věnovali dary do tomboly!

několik fotek z plesu najdete na stránkách obce Telnice

Těšíme se, společně s Vámi, na další ročník!

 
 

1.HÁZENKÁŘSKÝ SPORTOVNÍ PLES V TELNICI
 
 
  V sobotu 20.2.2010 jsme uspořádali v místní sokolovně za pomoci oddílů volejbalu, basketbalu, tenisu, stolního tenisu a florbalu Sportovní ples.
  Připravovat tuto akci jsme začali již v brzkých podzimních měsících. Naší představou bylo
uspořádání netradičního plesu v jehož průběhu by se široké veřejnosti prezentovala telnická
házená. Naší zásadní  snahou bylo zvolit termín, kdy v naší obci nebude pořádána podobná zábava a také aby hudební doprovod byl na profesionální úrovni. Dle našeho názoru jsou především tyto dvě podmínky zásadní pro pořádání podobné akce v Telnici.
  S napětím jsme proto očekávali jaká bude účast. Možná i  vzhledem k solidní propagaci
přišlo na ples, pro naší TJ do té doby nevídaných, 260 platících. Součástí plesu byla
velkolepá tombola. V průběhu večera vystoupily s tanečním číslem Berušky ze ZŠ Telnice
pod vedením ředitelky pí. Mgr. Leony Bímové. 
 Dále minižáci TJ Sokol Telnice předvedli
svoje házenkářské umění za dohledu trenérů. Toto zakončili i hymnou telnických házenkářů.
Před půlnocí byly vylosovány hlavní ceny tomboly, když si výherci prémie
k těmto výhrám museli zasloužit vstřelením branky gólmanům družstva mužů. Nemusíme
snad zastírat, že si všichni zúčastnění i přihlížející při tomto užili spoustu legrace…
Posledním bylo úžasné pěvecké vystoupení slečny Veroniky Slezákové. Při poslední  její
písni – Sladké mámení – se celá sokolovna doslova otřásala v základech!
  V průběhu večera se o hudební doprovod starala výtečná skupina Raffael z Drnholce.
Pro všechny zúčastněné byl připraven výtečný Seňorův zvěřinový guláš a pikatní
klobásky.
  Takovýto zábavný večer by se však  jistě nemohl konat bez darů do tomboly od místních
i přespolních podnikatelů, živnostníků a občanů. My jim za to moc děkujeme. Stejně tak
mateřské TJ Sokol Telnice za umožnění konání plesu v prostorách celé sokolovny
o Obci Telnice za finační příspěvek. Děkujeme.
  Už teď se těšíme, snad spolu s Vámi, na další ročník!